fbpx

Столтенберґ вказав на роль НАТО у розбудові української армії

Столтенберґ вказав на роль НАТО у розбудові української армії

Україна змогла протистояти російській агресії і завдяки розбудові Збройних сил від 2014 року.

Армію тренували фахівці НАТО, сказав генсек Альянсу Єнс Столтенберґ під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, передає Gazeta.ua.

“Головною причиною того, чому Україна змогла дати відсіч і відкинути російські війська, є, звичайно, хоробрість, відвага українських Збройних сил, політичне керівництво народу України. Та важливим елементом був і той факт, що союзники по НАТО фактично тренували Україну та допомагали їй з 2014 року. Велика Британія, США, Канада та інші забезпечили значну підготовку й розбудову спроможності, а також обладнання з 2014 року. Це означає, що українська армія була значно сильнішою, краще оснащеною, навченою, керованою минулого року, ніж вона була у 2014 році”, сказав він.

Зважуючи на ризики, які виникають у війні Росії проти України, треба пам’ятати, що найбільшим серед них є перемога російського диктатора Володимира Путіна.

Це стало б не лише трагедією для України, і не лише викликом для Європи, але й глобальним викликом. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Тому, за словами Столтенберґа, в інтересах самих партнерів допомагати Україні, і вони продовжать це робити.

Generated by Feedzy