“Створена штучна бомба спрацювала проти дунайських портів” – Гуменюк

Головна Сторінка » “Створена штучна бомба спрацювала проти дунайських портів” – Гуменюк

Інформаційний ажіотаж навколо іноземних вантажних суден, які прибули в Україну, спровокував російських окупантів на атаку дунайської портової інфраструктури.

Про це сказала керівниця керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк на брифінгу.

“Те, що стосувалося тих суден, навколо яких створили інформаційний ажіотаж, зокрема, в непрямий спосіб спровокувало й ту саму атаку, яка сьогодні відбулася”, сказала Гуменюк.

Привертання такої уваги, використання інформації у гібридній війні призводить до посилення агресії, заявила керівниця пресцентру.

“Тут треба бути дуже обережними”, заявила Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Африканці почали розуміти, що голодом морить їх Росія

Прориву блокади як такого не було, оскільки судна йшли рекомендованим курсом, використовуючи територіальні води інших держав і поза межами того району, який закритий, сказала керівниця пресцентру.

“Створена штучна бомба спрацювала проти дунайських портів”, заявила Гуменюк.

У ніч на 2 серпня російські терористи атакували Україну іранськими ударними безпілотниками Shahed-136/13. Повітряні сили ЗСУ знищили 23 дрона, більшість з яких на Київщині та Одещині. Частина запущених ворогом дронів уразила портову інфраструктуру в Одеській області.

Окупанти випустили іранські дрони з Азовського моря через Чорне, атака була спрямована по півдню Одещини. Внаслідок атаки виниклі пожежі на промислових і портових об’єктах, пошкоджено елеватор.

Після російської атаки на порт в Ізмаїлі зросли ціни на продовольство.