Cім спільних звичок перед сном, які вказують на ідеальність пари

Життя висуває свої вимоги. У всіх є зобов’язання перед роботою, сім’єю, друзями. Іноді ці обов’язки можуть відсунути ваші відносини на задній план.

Тому дуже важливо, щоб подружні пари навмисно дотримувалися спеціальних ритуалів перед сном, особливо, якщо вони живуть разом уже довгі роки.

Спільні прості щоденні звички з партнером перед сном можуть зміцнити відносини. Вони можуть бути ознакою, що ви створені один для одного.

“Буденність має вплив на стосунки. Це може призвести до того, що пари лягають спати в різний час. Не встигнете озирнутися, як дні проходять без змістовної розмови, без справжнього зв’язку і, так, без близькості. Це може серйозно позначитися на відносинах”, – говорить психотерапевт із взаємин Таві Хенкок Хоун.

Коли пара проводить час прямо перед сном, навіть просто обіймаючись, це може мати величезне значення. Значить, їх день закінчується емоційним, духовним і, можливо, навіть фізичним зв’язком, говорить Хоун.

Які щоденні звички роблять пари, які створені один для одного
Ви не відчуваєте дистанції між вами перед сном

“Ніколи не лягайте спати сердитими. Пошук варіантів, щоб знайти компроміс, дозволяє вашому партнерові знати, що ви любите його”, – говорить Рорі Сассун, експерт із відносин.

Ви забираєте всі свої гаджети подалі від ліжка

Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти: ігнорування партнера на користь того, щоб знову зависнути в смартфоні, не йде на користь вашим стосункам. Тому, якщо ви і чоловік візьмете за правило не включати телефони, ноутбук і телевізор прямо перед сном, це зблизить вас.

“Телебачення та інші технології – це відволікаючий фактор. Замість цього ви можете використовувати час у ліжку, щоб поговорити і зблизитися. Дуже важливо, щоб ваша спальня залишалася місцем для інтимної близькості і відпочинку”, – говорить Сассун.

Ви цілуєте одне одного і щиро говорите “на добраніч”

Якщо ви створені одне для одного, поцілунки перед сном мають бути частиною вашої вечірньої рутини. Так само важливо побажати на добраніч.

“Говорити “я люблю тебе” і бажати своєму партнерові хорошого сну – часто пари нехтують цим. Але вербальне спілкування – це гарний спосіб зміцнити ваші відносини”, говорить Сассун.

Ви притискаєтеся одне до одного

“Цей момент має вирішальне значення для пар, щоб фізично підтримувати одне одного”, – говорить експерт із відносин Віккі Зіглер. Тому, якщо ви і ваш партнер любите притискатися одне до одного, це хороша ознака. За словами Зіглера, фізичний дотик – це одна з багатьох речей, яких може не вистачати у відносинах.

“Щоб зберегти зв’язок, пари повинні обійматися, торкатися, притискатися одне до одного і, звичайно ж, бути фізично близькими настільки, наскільки це можливо”, каже вона.

Ви не починаєте серйозні розмови про ваші стосунки

“Нерозлучні пари знають, що не слід вести переговори про відносини прямо перед сном. Розмови про відносини рідко працюють перед сном, “оскільки вони часто є просто з’ясуванням відносин і звинуваченнями”. Замість цього час сну повинен бути часом прийняття і любові”, – розповідає психотерапевт Мішель.

Якщо ваш партнер – “той самий”, ви, швидше за все, вирішите суперечку протягом дня і заощадите час перед сном, щоб заспокоїтися і підключитися.

Ви дійсно лягаєте спати разом

Якщо ви створені одне для одного, то ваш чоловік обов’язково буде з вами в ліжку, коли прийде час спати. Звичайно, якщо у вас і вашого партнера різні графіки, це може бути неможливо, і це абсолютно нормально. Але якщо ви обидвоє вдома, постарайтеся лягати спати в той самий час.

На думку психологів, якщо партнери продовжують лягати спати одне без одного досить довго, вони можуть помітити, що “звикли” бути в ліжку порізно. У результаті пара може також “звикнути” до того, що таке роз’єднання є нормою.

Ви дивитеся одне одному прямо в очі

Якщо ви і ваш партнер намагаєтеся підтримувати зоровий контакт, коли розмовляєте прямо перед сном, це також вказує на те, що ви створені одне для одного.

А все тому, що близький зоровий контакт в кінці дня відмінно підходить для зміцнення зв’язку.

“Зоровий контакт ігнорується, як тільки захоплення проходить, але він може посилити близькість”, – говорить Пайва.

Пари, які створені одне для одного, знають, що зміцнити зв’язок можна так само легко, як і зробити поцілунок на ніч.

Якщо чоловік викликає дратування, значить йому комфортно у стосунках. Він розслабився і втратив пильність, що може через це втратити другу половинку.

Але сприймайте кожну подразнювальну звичку як можливість дізнатися про чоловіка краще. Даємо сім порад, які допоможуть розібратися з почуттями, коли в чоловікові дратує все.