Створили унікальний метод виготовлення чіпів

Головна Сторінка » Створили унікальний метод виготовлення чіпів

Вчені шведського Королівського технологічного інституту навчились виготовляти електронні схеми та сенсори за допомогою 3D-друку.

Їх можна буде використовувати у багатьох електронних пристроях, від мобільних телефонів до автомобільної техніки, а також в авіаційній промисловості та у машинобудуванні, повідомляє інститут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маск буде імплантувати чіпи в людський мозок

“Щойно розроблена технологія 3D-друку може бути вигідною за ціною для виготовлення спеціальних електронних “механізмів”, які можуть бути розміром у комаху, та використовуватися для використання у сучасних пристроях робототехніки, у медичних приладах та в інших сферах”, йдеться у повідомленні.

Нову технологію розробили на вже винайдених принципах двофотонної полімеризації. За її допомогою виробляють дуже дрібні об’єкти розміром у кілька сотень нанометрів, але без сенсорних якостей. Для цього використовується техніка, що називається тіньовим маскуванням. За її допомогою створюють контактні елементи шляхом мікроскопічного напилювання металу-провідника.

За допомогою цього методу протягом кількох годин можна створити десятки малих електронних форм з використанням відносно недорогих виробничих пристроїв.

Імплант малих розмірів з системою бездротової підзарядки створили в Корейському інституті передових технологій.

В його основі м’які та біовмісні матеріали, завдяки чому можна довго керувати деякими реакціями мозку без заміни акумулятора.