fbpx

Суд відмовив в задоволенні позову Ігоря Терехова до ТВК

Суд відмовив в задоволенні позову Ігоря Терехова до ТВК

Ігор Терехов звернувся до суду з позовом до Харківської ТВК, в якому просив заборонити ТВК розглядати скарги ГМ “Опора” на перерахунок голосів на позачергових виборах мера Харкова, вказуючи на порушення строків звернення, оскільки скарги подані після оголошення результатів виборів..

Про це повідомляє Суспільне.

“У нас одна вимога — дотримання строків, встановлених Виборчим кодексом. Ми вважаємо, що прийняття оскаржуваної постанови суперечить прямій забороні Виборчого кодексу щодо строків розгляду скарг… В даному випадку ці строки не дотримані скаржником, а відповідач не перевірив цей факт і розглянув скаргу по суті, а мав залишити без розгляду”, — розповів Суспільному довірена особа Терехова Юрій Бабич.

Під час судового засідання представник опори Павло Романюк заперечив проти позовних вимог, зазначивши наступне:

“Цього зробити просто було неможливо — і не тому, що ми не встигли… Ми виявили розбіжність вже після отримання протоколу про встановлення підсумків, бо інакше б документів не було! І тому ми звернулися відразу до органів Національної поліції про відкриття відповідного кримінального провадження”.

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду в задоволенні позовних вимог Ігоря Терехова.

“Позов залишили без задоволення. Позивач має сплатити 908 грн судового збору”, — повідомив координатор громадської організації “Опора” Микола Зінченко.