Світова прем’єра від Toyota – кросовер преміум класу Century 2024

Головна Сторінка » Світова прем’єра від Toyota – кросовер преміум класу Century 2024

6 вересня на офіційному Youtube-каналі компанія Toyota презентувала абсолютно новий преміальний повнопривідний позашляховик Century, який буде доступним до продажу вже у 2024 році.

Toyota Century стає ближчим до світової спільноти

Toyota Century 2024 кардинально нова модель улюбленого автомобіля японських аристократів. Ми звикли бачити, що Century седан, на якому зазвичай пересуваються високі чини Японії. Проте генерація 2024 року розкішний SUV, який перейняв на себе основні відмінні риси седана: він такий же вишуканий, комфортний і має традиційний для цього авто дизайн інтер’єру.

Преміальний позашляховик став симбіозом японської естетики, неперевершеної зручності та втіленням абсолютної тиші. Важливо зазначити, що кросовер буде доступний для продажу по всьому світу, проте седан так і залишиться автомобілем виключно для японських державних чиновників, королівських осіб і керівників великих корпорацій.

А зараз пропонуємо окунутись в історію появи цього культового авто. Century вперше був представлений у 1967 році і з тих пір є символом японської автомобільної розкоші. Це був шлях виходу бренду на ринок автопрому преміального сегменту.

Зазвичай політика компанії була спрямована на те, щоб Century був обмежено доступний за межами Японії. Це додавало йому ще більшої винятковості, оскільки він був рідкістю в інших країнах.

Тепер же поява кросовера Century свідчення того, що бренд прагне стати ближчим до споживачів з усього світу.

Інноваційність та сучасні технології Toyota Century, що втілені у його аристократичному дизайні

Новий Century 2024, як і його попередники, має характерний і консервативний дизайн, зосереджений на забезпеченні харизматичного та елегантного зовнішнього вигляду, а не на спортивності чи футуристичності. Він має притаманну моделі помітну решітку радіатора та стриманий класичний стиль. Century вирізняється своєю винятковою майстерністю, з інтер’єром із високоякісних матеріалів, плюшевими сидіннями та передовими технологіями.

Історично Century оснащувався двигуном V8 у поєднанні з гібридною системою для покращення паливної ефективності. Нова ж генерація має абсолютно нову 3,5-літрову гібридну систему V6, яка забезпечує потужність і відмінні тягові властивості, при цьому зберігаючи незмінним спокійний досвід водіння Century.

У SUV встановлено систему рульового керування чотирма колесами “Dynamic Rear Steering”, завдяки якій автомобіль блискавично реагує на маневри за повільної їзди та плавний в управлінні на великій швидкості. А разом із режимом “Rear Comfort” кросовер усуває поштовхи під час пересування нерівностями або зупинками, що забезпечує комфортне знаходження у салоні для пасажирів позаду.

Toyota продумала все, подбавши про те, щоб кожен аспект процесу входу та виходу був легким і елегантним: задні двері широко відкриваються й автоматично висуваються підніжки.

Коли опиняєшся всередині автомобіля, одразу помічаєш просторий і універсальний салон, який легко адаптується до різних ситуацій. Задні сидіння можна повністю відкинути, чим забезпечити пасажирам другого ряду неперевершений відпочинок.

Аудіосистема Century була створена із залученням майстра-виробника музичних інструментів задля того, щоб створити всередині середовище, максимально подібне до живого виступу.

У підсумок зазначимо, що абсолютно новий Century від Toyota гармонійне поєднання традицій та інновацій. Він розроблений, щоб задовольнити найвибагливіших пасажирів і водіїв. Завдяки унікальному поєднанню розкоші, потужності та комфорту.

З нетерпінням чекаємо появи ексклюзивного преміального автомобіля Toyota на ринку України.