Ситуація складна та напружена: Сирський та Умєров відвідали передову

Ситуація складна та напружена: Сирський та Умєров відвідали передову

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський разом з міністром оборони Рустемом Умєровим провели інспекцію військових частин і підрозділів, які здійснюють оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках. Оперативна ситуація в цих районах визначається як надзвичайно складна та напружена, з високим рівнем активності з боку російських окупантів, які вдаються до тактики “м’ясних штурмів” та не рахуються зі своїми втратами.

За словами Сирського, українські оборонці успішно відбили 29 атак противника лише на Авдіївському напрямку протягом однієї доби, демонструючи мужність та рішучість у захисті своєї країни. Ворог активно використовує авіацію, зокрема керовані авіаційні бомби, а також веде інтенсивний мінометний та артилерійський вогонь по позиціях українських військ.

Під час візиту командири бригад, тактичних груп та угруповань, що забезпечують оборону, мали змогу особисто доповісти про поточну ситуацію, наявні ресурси та нагальні потреби. На основі цієї інформації було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей українських військових частин і попередження дій ворога.

Незважаючи на виклики, Сили оборони України продовжують завдавати ворогу значних втрат, одночасно роблячи все можливе для мінімізації власних втрат і збереження життя українських захисників. Загальна кількість бойових зіткнень на фронті протягом останньої доби склала 71, з численними ракетними, авіаційними ударами та обстрілами з реактивних систем залпового вогню, згідно з даними Генерального штабу ЗСУ.