Такі можливості випадають раз на століття – астрологиня вразила прогнозом на останній день осені

Головна Сторінка » Такі можливості випадають раз на століття – астрологиня вразила прогнозом на останній день осені

30 листопада люди відчуватимуть розгубленість і невизначеність. Нестабільність відчуватиметься в усьому. Довіряти обіцянкам не варто. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Програє той, хто намагатиметься досягти свого будь-якою ціною, – говорить астрологиня. – Не біжіть попереду потяга. Це день виважених і мудрих рішень. Доля бережно відвертатиме від вас неприємності. Не засмучуйтеся, якщо спізнилися на потяг, пропустили свою маршрутку, не приїхало замовлене заздалегідь таксі. Значить вам не потрібно вчасно бути там, куди так поспішаєте. Робіть те, що велить серце. Воно вас не підведе. Такі можливості випадають раз на століття”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Такий день випадає раз на рік. Якщо щось не вдається, значить вам цього не потрібно. Добре почуватимуться творчі особистості. Період змін надихатиме на оригінальні ідеї.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Не намагайтеся завоювати чиєсь серце. Поруч не буде надійного партнера. Щаститиме тим, хто уміє підлаштовуватися під обставини. Доки інші боротимуться зі змінами, ви зумієте використати їх на власну користь.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Знижуйте ділову активність. Відкладіть до наступного дня прийняття важливих рішень. Гарний день для завершення розпочатих справ і пошуку недоліків у проєктах.

Рак (22 червня – 22 липня)

Не час змінювати місце проживання. Переїзд краще перенести на наступний тиждень. Приділіть більше уваги догляду за волоссям і шкірою. Завітайте до перукарні. Нова зачіска буде вдалою.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Важко йтиме навчання. Не намагайтеся щось вивчити напам’ять. Підготовку до сесії розпочніть завчасно, а не за день до іспиту.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Четвер подарує багато яскравих подій. Не сидіть вдома. Прагніть допомагати тим, хто цього потребує. Фінансова ситуація налагоджується. Грошей у гаманці стає більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ці три знаки не знатимуть ліку грошам – чим та кого потішить останній тиждень осені

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Поважайте особистий простір і бажання своїх партнерів. Марно розраховувати, що сімейне щастя прийде саме по собі. Спілкуйтеся з партнерами, цікавтеся, як пройшов їхній день, що вони планують, чого хочуть. Від таких бесід залежить атмосфера у домі.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Це день великих амбіцій і сподівань. Люди ставитимуть перед собою складні завдання і сподіватимуться на високі результати. Зачекайте з походом у магазин. Вам важко буде встояти перед розпродажами. Витратите більше, ніж сподівалися.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Довіртесь долі. Усе йде на краще. Події цього дня допоможуть вам розібратися у реальній вартості стосунків. Якщо щось не вдається, не накручуйте себе. Читайте книги. Відволіктися допоможе прогулянка чи зустріч з друзями.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Частіше обіймайте дітей. Вони заряджатимуть позитивом. Загартування піде на користь. Забудете про нежить і кашель. Оминайте сайти знайомств. Своєї пари там знайти не вдасться.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гарний період, аби покращувати свої професійні здібності. Добре піде робота, яку любите. Не намагайтеся зробити якісно те, що викликає роздратування. Не давайте коханим приводів для розчарувань. Доведіть їм свої почуття вчинками.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Вірте у себе. Маєте шанс добитися висот у бізнесі, але якщо не братимете кредитів і не погоджуватиметеся на співпрацю з малознайомими людьми. Вирушайте за покупками. Придбані цього дня речі радуватимуть багато років.

Астрологиня дала фінансовий прогноз на грудень і назвала знаки, які багатітимуть щодня.