fbpx

Таксист, який віз Полякова, має “цікаве” минуле

Головна Сторінка » Таксист, який віз Полякова, має “цікаве” минуле

Таксиста-азербайджанця, в авто якого помер нардеп Антон Поляков, звати Ельмір Мірзаєв.

Він має кримінальне минуле. Від 2017 року підсудний у справі про торгівлю людьми, повідомили джерела Gazeta.ua.

“Він зі спільниками неодноразово переправляв людей за кордон для експлуатації. Зокрема, відправив 19-річну дівчину до Туреччини для надання сексуальних послуг”, – розповів співрозмовник.Gazeta.ua

Що стосується товариша, з яким випивав Поляков, це був чеченець за національністю, уродженець російської Вологди Руслан Джамбулатов. Він – помічник співмешканки Полякова Ганни Скороход та брат Рустама Джамбулатова. Останній відомий як “король конфіскату” та фігурант санкцій РНБО.

Народний депутат від групи “Партія “За майбутнє” Антон Поляков помер у Києві у ніч проти 8 жовтня.

Депутата в непритомному стані виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили через порушення правил дорожнього руху. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Водій стверджував, що взяв пасажира за кілька хвилин до того біля зупинки громадського транспорту в Дніпровському районі. Після цього його почало нудити в салоні. Усі цінні речі, документи й гроші були в депутата.

Поляков помер унаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця, за результатами розтину. Призначили додаткові експертизи.