Тарифи на газ у серпні 2021 року: яка ціна у різних постачальників

Тарифи на газ у серпні 2021 року: яка ціна у різних постачальників

За п’ять днів до кінця поточного місяця, газопостачальники повинні оприлюднювати тарифи на наступний місяць, тож з більшістю місячних пропозицій споживачі вже можуть ознайомитись. У серпні блакитне паливо населенню коштуватиме від 7,99 до 16,99 гривні за кубометр газу.

У серпні, так само як і в липні, найнижчий місячний тариф становитиме 7,99 гривні за кубометр газу. Серед газопостачальних компаній, що вже оприлюднили тарифи, його пропонує компанія “Стрийнафтогаз” та “Галнафтогаз”. Найвищий серпневий тариф нині у компанії “Енергія країни” – 16,99 гривні за кубометр газу, що на 3,52 гривні більше за найвищий липневий тариф від постачальника “Полтава газ збут”.

Нині лише у трьох компаній серпневий тариф знаходиться на рівні річного. Однак, якщо “Гзпостачсервіс” залишає тариф незмінним вже протягом 3 місяці, то компанія “Палівенерго” підняла місячну пропозицію у серпні на 82 копійки, до рівня річного тарифу. Також від травня незмінний місячний тариф у постачальника “Прикарпаття енерго трейд”.

В Україні постачальником останньої надії є державна компанія НАК “Нафтогаз України”. Тобто, якщо газопостачальника позбавили ліцензії, або він збанкрутував, то його споживачі автоматично переходять на тарифи від “Нафтогазу”.

Що стосується тарифів “Нафтогазу”, то компанія пропонує:

  • Річний тариф на рівні 7,96 гривні за кубометр газу.
  • Серпневий тариф – станом на 26 липня компанія ще не оприлюднила серпневу місячну пропозицію. Нагадаємо, що у липні пропозиція становила 13,13 гривні за кубометр газу, що на 1,19 гривні дорожче ніж у червні. У червні кубометр газу вартував 11,94 гривні.