Тепловізор: навіщо потрібен, як вибрати, де купити

Головна Сторінка » Тепловізор: навіщо потрібен, як вибрати, де купити

Роздивитись об’єкт у повній темряві чи нестачі освітлення допоможе сучасний прилад тепловізор. Апарат широко використовується в багатьох сферах: у військовій справі, полюванні, рятувальних та пошукових операціях. Провідні світові компанії з виробництва оптичної продукції виробляють новітні зразки з унікальними характеристиками.

Для чого потрібен тепловізор

Основний принцип роботи теплового пристрою полягає у можливості вловлювати невидимі інфрачервоні хвилі матрицею (складається з блоків датчиків). Діапазон хвиль становить 7-17 мкм, при проходженні електрообробки перетворюються на електронні сигнали і на дисплеї подається картинка (термограма), забарвлена в різні кольори (залежно від інтенсивності тепла).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другокласник Сергій Мороз заробляє гроші на тепловізори

Як тепловізори на ринку представлені монокуляри, насадки, біноклі та приціли. Теплові прилади використовують у таких сферах:

● військова справа чудово рятують при проведенні розвідувальних, наступальних операцій у темний час доби та погану погоду.

● риболовля, полювання вистеження здобичі в нічний час доби та за складних кліматичних умов стає в рази ефективнішим завдяки виявленню об’єктів за допомогою уловлювання невидимих для людського ока хвиль.

Охоронні господарства, патрульні служби користуються тепловізорами для виявлення порушників безпеки приватних домоволодінь, підприємств і режимних об’єктів. Також чудово допомагають теплові прилади при виявленні осередків загоряння, як на відкритих просторах, так і на підприємствах у проводці, на складах тощо.

На що звернути увагу при виборі

У каталозі інтернет-магазину “Профоптика” представлений великий асортимент оригінальних тепловізорів високої якості. При виборі слід спиратися на такі фактори, як:

● навіщо потрібен девайс;

● в яких умовах застосовуватиметься;

● фінансовий ліміт.

Вартість приладу залежить від низки показників. Наприклад, тепловізори можуть мати різну роздільну здатність матриці від 160х120 до 640х480. Що більший параметр, то дорожче коштує інструмент, але при цьому підвищується дальність і якість зображення, що відображається.

● У сучасних тепловізорах істотне значення має дальність ідентифікації, на ринку представлені моделі з показниками до 2500-3000 м.

● Кут огляду високий параметр дозволяє одночасно спостерігати за кількома рівновіддаленими об’єктами.

● Оптика: якісний тепловізор оснащений лінзами з високоякісного скла з множинними шарами просвітлення для виключення аберацій та забезпечення високого ступеня світлопропускання. Параметр діаметра об’єктива безпосередньо впливає на габарити і чим він більший, тим важчий тепловізор, але при цьому зростає якість зображення та дальність.

Звичайно, важливим фактором якості та довговічності є корпус, виготовлений з надійного матеріалу з максимальною ударостійкістю та водонепроникністю. Повністю ознайомитися з характеристиками та визначитись із вибором допоможе професійний консультант інтернет-магазину “Профоптика”. Процес оформлення покупки займе лічені хвилини, а доставка за вказаною адресою буде здійснена в найкоротший термін.

Тепловізори, рації, коптери та прилади нічного бачення звільнили від мита та податку на додану вартість. Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський.

У законі передбачена можливість отримувати ці товари в експрес-відправленнях.