Tesla офіційно розпочала поставки Cybertruck: вартість та характеристики

Головна Сторінка » Tesla офіційно розпочала поставки Cybertruck: вартість та характеристики

Компанія Tesla офіційно розпочала перші поставки електрокара Cybertruck.

Вартість найдешевшої моделі кібервантажівки стартуватиме від 60 990 доларів. Це на 50% більше, ніж рекламував гендиректор Tesla Ілон Маск у 2019 році, повідомляє Reuters.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із затримкою у два роки: Tesla розпочинає поставки Cybertruck

Повнопривідна версія буде доступна для доставки у 2024 році за ціною 79 990. Найдорожча версія, відома як Cyberbeast, буде продаватися за орієнтовною ціною 99 990 доларів і буде доступна також у 2024 році.

Очікується, що Cybertruck зможе перевозити понад 1,5 тонни вантажу та проїжджати до 800 км на одному заряді батареї. Максимальна швидкість авто 209 км.

Електрокар виготовлений ​​з блискучої нержавіючої сталі, має форму плоских площин із невеликою кількістю вигинів. Експерти кажуть, що новий матеріал кузова Cybertruck і нетрадиційний, футуристичний стиль додали складності та вартості у виробництві.

“Я вважаю, що це наш найкращий продукт, я вважаю, що це найбільш унікальна річ на дорозі, і, нарешті, майбутнє буде виглядати як майбутнє”, – сказав Маск.

У липні Tesla нарешті виробила перший Cybertruck на заводі в Техасі. Поставки кіберавтівки мали стартувати ще у 2021 році, однак дату кілька разів переносили. На кіберпікап оформлено понад 1,9 млн попередніх замовлень, хоча авто і надходить із затримкою у два роки.