Трамп може передати Україні всю необхідну зброю – Огризко

Трамп може передати Україні всю необхідну зброю – Огризко

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко висловив думку, що потенційна перемога Дональда Трампа на наступних президентських виборах у США може ускладнити ситуацію в Україні, але не призведе до “кінця світу”. За час своєї попередньої каденції Трамп розпочав надання Україні летальної зброї, включаючи протитанкові системи Javelin.

Огризко зазначив, що політична боротьба між республіканцями та демократами в США перешкоджає вирішенню українського питання, оскільки для більшості республіканців головним є протистояння з президентом Джо Байденом. Він також вважає, що обіцянка Трампа швидко закінчити війну є частиною його передвиборчої кампанії і не варто сприймати її буквально.

Однак, за словами Огризка, незважаючи на непередбачуваність Трампа, саме він розпочав постачання Україні смертоносної зброї. Це вказує на те, що незалежно від результатів виборів, підтримка України залишається важливим аспектом американської зовнішньої політики.

Також зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з Трампом та його коментарі про небажання фінансувати оборону України викликають додаткові занепокоєння щодо майбутньої зовнішньої політики США, у випадку повернення Трампа до влади.