Трамп погрожує Канаді: введення мит призведе до дзеркального підвищення тарифів

Головна Сторінка » Трамп погрожує Канаді: введення мит призведе до дзеркального підвищення тарифів

Якщо Канада запровадить мита у відповідь на американські торговельні обмеження, Вашингтон негайно підвищить тарифи дзеркально.

Про це написав президент США Дональд Трамп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай жорстко відреагував на нові тарифи США

Американський лідер знову дозволив собі некоректне висловлювання на адресу прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, назвавши його “губернатором”.

“Будь ласка, поясніть губернатору Канади Трюдо, що якщо він введе відповідні мита проти США, наш тариф у відповідь негайно зросте на таку саму суму”, – написав Трамп.

Раніше між Вашингтоном і Оттавою вже виникали торговельні суперечки через тарифи на алюміній, сталь та інші товари. Наразі ситуація загострюється на тлі нових економічних рішень адміністрації Трампа.

Премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Канада негайно відповість США тарифами на широкий перелік американської продукції у разі запровадження Дональдом Трампом мита на імпорт у 25%.

“Якщо США дійсно впровадять сьогодні вночі мита, Канада у відповідь запровадить 25% тарифи на американські товари вартістю 155 млрд доларів. Мита будуть негайно накладені на американські товари, вартістю 30 млрд доларів, а через 21 день – на решту 125 млрд доларів. Наші мита діятимуть, поки США не скасують свої торговельні дії. Якщо цього не трапиться, ми активно обговорюємо з провінціями та територіями кілька нефіскальних кроків”, – сказав він.