Трамп перемагає ще у трьох штатах: все визначить супервівторок

Трамп перемагає ще у трьох штатах: все визначить супервівторок

Дональд Трамп, колишній президент Сполучених Штатів, здобув перемогу в попередніх виборах (кокусах) Республіканської партії в трьох додаткових штатах, зокрема в Мічигані, Міссурі та Айдахо, за повідомленням CNN.

Трамп випередив свою основну конкурентку, колишнього губернатора Південної Кароліни Ніккі Гейлі, з значним відривом, підкріплюючи свої позиції перед наближенням Супервівторка 5 березня, коли кокуси відбудуться одночасно у 15 штатах та одній території.

У випадку, якщо Ніккі Гейлі не досягне успіху під час Супервівторка, що наразі виглядає малоймовірно, Трамп майже зі 100% вірогідністю стане єдиним кандидатом від Республіканської партії на майбутніх президентських виборах.

Його основним суперником залишається чинний президент Джо Байден, який, згідно з рейтингами, відстає від Трампа. Президентські вибори відбудуться на початку листопада, а переможець офіційно вступить на посаду в січні 2025 року.

Водночас, згідно з результатами експертно-наукового опитування, проведеного Presidential Greatness Project, Дональд Трамп був визначений як найгірший президент в історії США, посідаючи останнє місце у рейтингу президентської величі, результати якого були опубліковані професором політичних наук Університету Г’юстона Брендоном Роттінгаусом.