Трамп викликав Байдена на дебати

Трамп викликав Байдена на дебати

6 березня 77-річний Дональд Трамп викликав президента Сполучених Штатів Америки 81-річного Джо Байдена на дебати перед виборами в листопаді.

Раніше сам він ухилявся від низки республіканських праймеріз, пише Bloomberg.

“Для блага нашої країни важливо, щоб ми з Байденом обговорювали питання, які є життєво важливими для США та її громадян. Закликаю до проведення дебатів будь-коли, будь-де, будь-як”, – зазначив Трамп.

Протягом виборчої кампанії Трамп ухилився від п’яти дебатів зі своїми політичними опонентами. Це спричинило критику з боку екскандидата Кріса Крісті, який назвав Трампа “курчам” і “невдахою”.

Під час кампанії Трамп критикував Байдена за словесні помилки та спотикання під час ходьби. Водночас сам він нещодавно переплутав Ніккі Гейлі та колишнього спікера Палати представників Ненсі Пелосі.

“Я знаю, що Дональд Трамп бажає уваги та намагається розширити свою популярність поза базою MAGA. Якщо він так прагне бачити президента Байдена в прайм-тайм, йому не треба чекати! Він може приєднатися до десятків мільйонів американців, які завтра ввечері налаштуються на перегляд State of the Union”, – заявив речник кампанії Байдена Майкл Тайлер.

Республіканка Ніккі Гейлі оголосила про припинення своєї президентської кампанії. Вона була єдиною конкуренткою Дональда Трампа у боротьбі за номінацію від партії. При цьому політикиня не підтримала Трампа, якому програла на праймеріз.