fbpx

“Треба було читати українських авторів, а не Леніна” ‒ Подоляк потролив Путіна

Головна Сторінка » “Треба було читати українських авторів, а не Леніна” ‒ Подоляк потролив Путіна

Президент РФ Володимир Путін визнав загрозу розпаду Росії. Нещодавно заявив, що “російський народ може не зберегтися будуть московити та уральці”.

Низка етнічних територій дійсно піде у вільне плавання без Росії. А сама Росія стане відсталою країною і не впливатиме на глобальну політику. Про це в ефірі національного телемарафону заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не можу зрозуміти, навіщо це робити” ‒ Подоляк відреагував на позицію Китаю щодо війни в Україні

“По-перше, йому треба було читати українських авторів, а не Леніна. Тоді б він розумів, що немає ніяких росіян, а є московити. Мені видається, що логіка Путіна буде внесена до підручників з психіатрії. Людина почала 2014 року війну, взяла плацдарм, зробила кримінальні анклави, наситила їх російськими людьми, постійно провокувала Україну і всім при цьому говорила про якийсь народ Донбасу та ін. Після того вона, не зовсім розуміючи, що робить, повномасштабно заходить до України і починає тут убивати людей”, ‒ наголосив Подоляк.

Він також зазначив, що Путін, зазнаючи поразки на полі бою почав говорити про “захист Росії” та вкотре погрожує застосувати ядерну зброю.

Російський диктатор Володимир Путін розказав про підготовку до повномасштабного вторгнення в Україну трьом-чотирьом особам із найближчого оточення. Це стало однією з його помилок, заявив директор Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки Вільям Бернс.

Російський президент Володимир Путін сподівається, що на Заході настане “дефіцит уваги” до України. Але він недооцінює рішучість США та партнерів підтримувати Україну у війні. Про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернс.

Generated by Feedzy