fbpx

Треки російських реперів не соромляться співати у Черкасах: подробиці скандалу

В одному з нічних клубів Черкас відпочивали під репертуар російських виконавців.

Відвідувачка закладу у розпал війни вирішила заспівати пісні реперів Гуфа та Басти. Відповідні кадри поширили у мережі, пише Оbozrevatel.

Гості закладу активно підспівували виконавиці сумнівного караоке.

Судячи з реакції дописувачів, відео з піснями російських реперів викликало обурення. Українці не розуміють, чому адміністратори клубу продовжують грати пісні росіян в умовах повномасштабної агресії.

Після скандалу гості клубу спробували виправдатися. Зокрема, жінка, яка, ймовірно, і виконували скандальні треки. Заявила, що в мережі “піднесли все не так, як є насправді”.

Вона поцікавилася, чому працівники закладу не відмовили у виконанні пісні російських реперів.

“Також з поведінки гостей було видно, що ніхто не проти. Багато людей також виставляють тік-токи і сторіз під російські треки”, заявила жінка.

Нещодавно у Полтаві молодь влаштувала танці під хіти російських виконавців. Інцидент спровокував скандал. Учасники вечірки заявили, що “втомилися від війни”.

2022 року Верховна Рада ухвалила закон про заборону публічного прослуховування російської музики, у тому числі на телебаченні, радіо, в розважальних установах, школах, громадському транспорті, готелях, ресторанах та кіно.

Generated by Feedzy