fbpx

У Білорусі поменшало російських військових

Головна Сторінка » У Білорусі поменшало російських військових

З території Білорусі виїхала велика кількість російських військових.

Окупантів після навчання відправляють назад у Росію, а потім на фронт. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Кількість військовослужбовців збройних сил Росії на території Білорусі значно менше, ніж це було ще кілька місяців тому. Раніше, за нашими даними, їх там знаходилося близько 10-11 тисяч військовослужбовців. На цей час це близько 2 800 військовослужбовців, які, як правило, задіяні на полігонах до навчання”, акцентував Демченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі бачили колону російських окупантів

Ситуація на кордоні з Білоруссю повністю контрольована. Українські прикордонники не втрачають пильності і готовності реагувати на будь-які загрози.

“Ми не відмічаємо, що по той бік кордону у росіян є необхідне ударне угрупування, яке б могло здійснити вторгнення на територію нашої країни. Але, ми маємо бути готові до розвитку будь-яких ситуацій, бо ми добре пам’ятаємо 24 лютого минулого року, коли Білорусь, білоруські прикордонники так люб’язно відкрили свій кордон і дозволили російським колонам вторгнутись на територію нашої держави і з цього напрямку”, зазначив речник ДПСУ.

Кордон та прикордоння укріпляють. Це дозволить українським силам оборони стримати можливі атаки ворога з цього напрямку.

У Білорусі готують майданчики для стратегічної ядерної зброї.

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін, заявив про підготовку літаків, здатних нести ядерні боєприпаси. Також там отримали від Росії комплекс “Іскандер”, здатний застосовувати ракети з ядерними боєголовками.

Хренін заявив, що для відповіді у разі “продовження ворожої риторики Заходу” Білорусь підготувала техніку.

Generated by Feedzy