У бойовиків ХАМАС знайшли книгу Гітлера арабською мовою – ізраїльські військові

У бойовиків ХАМАС знайшли книгу Гітлера арабською мовою – ізраїльські військові

Військові ізраїльської армії стверджують, що знайшли у бойовиків ХАМАС книгу Адольфа Гітлера “Майн кампф”, видану арабської мовою.

Її виявили у дитячій спальні, яку бойовики використовували як базу у Секторі Гази. Про це заявили у пресслужбі Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

На сторінках були примітки та цитати лідера нацистів.

“ХАМАС сповідує ідеологію Гітлера, який відповідальний за знищення єврейського народу”, – зазначили військові.

А президент Ізраїлю Ісаак Герцог під час інтерв’ю для BBC показав журналістці знайдений примірник і зазначив, що книга “показує природу ненависті, з якою Ізраїль бореться у війні проти ХАМАС”.

“Ця книга призвела до Голокосту і Другої світової війни. Терорист, у якого її знайшли, писав нотатки, позначав розділи та знову й знову вивчав ідеологію Адольфа Гітлера ненавидіти і вбивати євреїв, де б вони не знаходилися. Це справжня війна, з якою ми зіткнулися”, – підкреслив Герцог.

Він також наголосив, що “якщо Ізраїль не зупинить ХАМАС зараз, то наступною атак зазнає Європа, а Сполучені Штати – це кінцева мета для всіх терористів”.

Після закінчення воєнної операції в Секторі Гази Ізраїль не планує передавати цю територію під контроль керівництва Палестинської автономії, яка зараз контролює Західний Берег Йордану.

Першочерговим завданням Ізраїлю є знищення угрупованя ХАМАС, і щойно цієї мети буде досягнуто, тоді там буде створено цивільну адміністрацію. Про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.