fbpx

У Чернігові прощаються з нардепом Поляковим. Не обійшлося без скандалу

Головна Сторінка » У Чернігові прощаються з нардепом Поляковим. Не обійшлося без скандалу

До Чернігова привезли труну з нардепом Антоном Поляковим, який помер у Києві 8 жовтня. У місцевій філармонії почалася церемонія прощання.

Так, труну з тілом політика підвезли на катафалку Cadillac Escalade. О 10:00 почалося прощання з депутатом. О 11:45 пройде відспівування в Спасо-Преображенському соборі, а о 13:00 його поховають на кладовищі “Яцево”.

На церемонію прощання з Поляковим прийшли понад 100 осіб, серед яких і народні депутати, пише Klymenko Time.

Вдова Полякова прийшла однією з перших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метадон у крові нардепа Полякова був – МВС

Приїхав до Чернігова нещодавно звільнений з поста спікера Верховної Ради Дмитро Разумков.

Принесли вінок від Верховної Ради.

Не обійшлося і без скандалу. Попрощатися прийшла і нардеп Ганна Скороход, з якою жив разом Поляков. Коли її побачила вдова Полякова, то запитала, як вона посміла прийти і вийшла з будівлі, пише PavlovskyNews. Квіти, які поклала на труну Скороход, прибрала мама Полякова.

Народний депутат від групи “Партія “За майбутнє” Антон Поляков помер у Києві у ніч проти 8 жовтня.

Депутата в непритомному стані виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили через порушення правил дорожнього руху. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Водій стверджував, що взяв пасажира за кілька хвилин до того біля зупинки громадського транспорту в Дніпровському районі. Після цього його почало нудити в салоні. Усі цінні речі, документи й гроші були в депутата.

Поляков помер унаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця, за результатами розтину. Призначили додаткові експертизи.