У декларації Шкарлета знайшли неправдиві відомості

У декларації Шкарлета знайшли неправдиві відомості

Національне агентство з боротьби з корупцією запросило міністра освіти Сергія Шкарлета.

У його декларації є ознаки неправдивих відомостей. Шкарлета запросили в НАЗК 23 грудня об 11:00, повідомило відомство в Telegram.

Перевірка декларації засвідчила, що Шкарлет занизив на майже 240 тис. грн вартість придбаного авто Mitsubishi Pajero Wagon, не пояснив походження 60 тис. грн і $20 тис., не задекларував записану на матір квартиру й не надав підтверджень доходів матері на понад 4,6 млн грн.

У розділі декларації “Об’єкти нерухомості” міністр указав неправдиві відомості про реєстраційний номер, вартість на дату набуття права щодо квартири загальною площею 60,2 кв. м, яка належить матері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мати, яка продає пиріжки на базарі, дала гроші на маєток доньці-судді

“Суб’єкт декларування зазначив неправдиві відомості, чим не дотримав вимоги статті № 46 закону “Про запобігання корупції”, – ідеться в документі.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить факти проживання народного депутата від фракції ОПЗЖ Іллі Киви в незадекларованому будинку під Києвом. У разі підтвердження порушень закону щодо фінансового контролю 2020-го, Національне агенство вживатиме заходів відповідно до чинного законодавства.