fbpx

У ГУР сказали, скільки військ Росія зосередила на півдні

У ГУР сказали, скільки військ Росія зосередила на півдні

Росія зосередила на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей до 152 тисяч осіб своїх військових. Усі вони готуються до оборони, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк, передає “РБК-Україна”.

“Наразі ми не зафіксували жодного відведення військ РФ ні в Запорізькій, ні в Херсонській областях. Є певний рух: вони щось вивозять, когось евакуюють, щось намагаються вкрасти, але реального відведення бойових підрозділів ми не спостерігаємо. Наприклад, Енергодар вони не залишають, але вивозять все, що можуть забрати: автомобілі, обладнання з лікарень. Вони чітко усвідомлюють, що там будуть бойові дії”, – йдеться у повідомленні.

Росіяни на окупованій частині Запорізької області готуються до оборони. Ворог посилює старі укріплення та будує нові.

“Противник розуміє, що сил для якихось активних наступальних дій вже майже не залишилося. Єдине завдання, яке перед ним стоїть, – це утримання тих позицій, які вже є. Про якийсь подальший наступ вже не йдеться. На окупованій частині Херсонщини ми спостерігаємо такі ж процеси. Особовий склад там залишається. Вони будуть оборонятися, будують там оборонні споруди”, – сказав Черняк.

Generated by Feedzy