У Харкові попрощалися з сім’єю, яка загинула у страшній пожежі після російської атаки

Головна Сторінка » У Харкові попрощалися з сім’єю, яка загинула у страшній пожежі після російської атаки

У Харкові 12 лютого попрощалися із родиною, яка загинула в страшній пожежі, спричиненій російським дроном Shahed.

З родиною Путятіних прощалися на місцевому цвинтарі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Подружжя Ольга та Григорій Путятіни та троє їхніх малолітніх дітей опинились у вогняній пастці, коли ворожий безпілотник влучив у нафтобазу неподалік приватного сектора на півночі Харкова. Паливо змішалось зі снігом і розтеклося вулицею.

Тоді у страшній пожежі загинули сім людей, включаючи родину Путятіних. Сьогодні з родиною прощалися на місцевому цвинтарі. Двох старших дітей – 7-річного Олексія та 4-річного Михайла – поховали поруч з батьками, а молодшого – 10-місячного Павла – в одній домовині разом з мамою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, яка сім’я загинула у вогні внаслідок російського удару по Харкову

Також харків’яни принесли багато квітів та дитячих іграшок до будинку, в якому жила родина.

“Хай уся Росія дивиться, що накоїла! Я ніколи не пробачу їм. За моїх дітей, за онуків. Чим вони завинили? Щоб горіла Росія так, як мої діти згоріли!.. Я ніколи не пробачу, хоч сама народилася в Росії”, – сказала під час поховання мати Григорія Тетяна Путятіна.

Заступник керівника Харківської обласної прокуратури Олександр Сузий розповів, що Ольга Путятіна працювала в прокуратурі з 2012 року, з 2016-го перебувала у декретній відпустці.

“Дуже добра, чуйна людина. Ми всі шоковані тим, що сталося”, – сказав Сузий.

У ніч проти 10 лютого росіяни запустили “шахеди” по Харкову. Три дрони влучили у нафтобазу – там стався витік палива, яке розтеклося по вулиці з приватними будинками й вони спалахнули. Пожежа вщент знищила півтора десятка житлових будинків.

Підтверджена загибель щонайменше семи людей. В одному з будинків живцем згоріли двоє молодих батьків і їхні діти семи й чотирьох років та 10-місячне немовля. В іншій оселі загинуло подружжя – паралізований чоловік 66 років і його 65-річна дружина. Пошуки тіла немовляти ще тривають.

Дві жінки 61 та 39 років, а також 45-річний чоловік були поранені.