fbpx

У Кремлі вигадали нову “причину” для продовження війни проти України

Головна Сторінка » У Кремлі вигадали нову “причину” для продовження війни проти України

Росія поки що не до кінця “захистила Донбас”, тому війна проти України продовжується.

Поки що цієї мети не досягнуто повністю. Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков на брифінгу 3 лютого, повідомляють російські ЗМІ.

Представник Кремля дав зрозуміти, що за рік агресивної війни проти українського народу російські війська так і не досягли головної мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Задача від Путіна: в ГУР пояснили підвищену інтенсивність боїв на Донбасі

“Донбас поки захищений не до кінця, тому “спеціальна військова операція” триває. Власне, ми маємо захистити людей, які там живуть. Поки що цієї мети не досягнуто повністю. Це ще належить зробити”, сказав Пєсков.

При цьому, за його словами, безпека тимчасово окупованого Криму нібито забезпечена надійно.

Російський диктатор Володимир Путін вкотре дав своїм окупаційним військам дедлайн на захоплення Донбасу.

Тепер він хоче, аби росіяни вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей до березня. В ефірі військового телебачення України речник Східного угруповання військ Сергій Череватий оцінив загрози нових планів Кремля.

Росія не має сил, щоб захопити понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Великий російський наступ до квітня 2023 року, ймовірно, передчасно завершиться під час квітневого сезону весняних дощів, перш ніж буде досягнуто суттєвого оперативного впливу, вважають аналітики.

Generated by Feedzy