У Києві зросла кількість загиблих від російської ракетної атаки

У Києві внаслідок російської ракетної атаки загинули 22 людини.

Постраждали 72 людини. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“Станом на 16:30 у трьох районах Києва досі триває ліквідація наслідків сьогоднішньої атаки – Дніпровському, Шевченківському та Солом’янському”, – повідомили рятувальники.

Унаслідок ворожої атаки загинули двоє людей у дитячій лікарні “Охматдит”. Постраждали діти.

Від масованого російського терористичного удару по Україні загинули 33 людини, повідомила Національна поліція.

У Дніпропетровській області загинули 11 людей.

“Внаслідок цинічного удару Росії по цивільній інфраструктурі поранено 137 людей : 72 – у столиці, 64 – у Дніпропетровській області та двоє у Київській області”, – повідомила Нацполіція.

Було пошкоджено 97 об’єктів.

8 липня російські війська здійснили повітряну атаку різними видами ракет по Україні і столиці. Внаслідок ворожої атаки були руйнування і пошкодження цивільної інфраструктури у семи районах Києва.

У Шевченківському районі постраждала дитяча лікарня “Охмадит”, руйнування; у Голосіївському – пошкоджено будівлю дитячого садка і житлового будинку, горіли автомобілі; у Солом’янському районі було пошкоджено офісну будівлю; у Дніпровському – палали уламки у житловій забудові; в Дарницькому – пошкоджено приватний будинок; у Святошинському районі горіли уламки біля житлової будівлі; також виникла пожежа у приміщені одного з підприємств; у Деснянському районі було займання будинку.