“У мене коханців більше, ніж у Елізабет Тейлор. Причому обох статей”

Головна Сторінка » “У мене коханців більше, ніж у Елізабет Тейлор. Причому обох статей”

“З огляду на чутки у пресі хочу підтвердити: аналіз моєї крові показав присутність ВІЛ. У мене СНІД. Я вважав за потрібне тримати цю інформацію в секреті, щоб зберегти спокій рідних і близьких. Однак настав час повідомити правду”, зазначив 45‑річний англійський співак Фредді Мерк’юрі у заяві, яку 23 листопада 1991‑го опублікували газети світу. Наступного дня артист помер.

Його справжнє ім’я Фаррух Бульсара. Народився 5 вересня 1946 року в сім’ї членів зороастрійської громади парсів у Занзібарі тепер місто в Танзанії. Батько працював касиром Британського колоніального офісу. Певний час жили в Індії, а потім перебралися в Англію. Хлопець із дитинства співав у хорі та грав на фортепіано. У Лондоні вивчився на фахівця графіки й дизайну. Із на чотири роки молодшою Мері Остін відкрив ятку на ринку, продавали одяг і малюнки.

Фаррух Бульсара має надзвичайний голос, із широким діапазоном. Виступає з гуртами Ibex та The Dovedale Towers. 1971‑го разом із гітаристом Браяном Меєм, барабанщиком Роджером Тейлором і басистом Джоном Діконом створюють гурт Queen. Бере псевдонім Фредді Мерк’юрі й пише хіти Killer Queen і Bohemian Rhapsody.

1980‑го вокаліст зістригає довге волосся і відрощує вуса. Зізнається Мері Остін у бісексуальності. Роз’їжджаються, але підтримують стосунки. Фредді присвячує їй пісні, купує нерухоме майно та стає хресним батьком її сина від іншого чоловіка.

“Єдиний друг, якого маю, це Мері. І я не хочу більше нікого, коментував особисте життя. Вона була моєю неформальною дружиною, це був шлюб. Я не зміг би закохатися в когось іншого так само, як любив Мері”.

Фредді Мерк’юрі заборонив розголошувати місце свого поховання

В особняку Мерк’юрі в Лондоні часто відбуваються вечірки з великою кількістю випивки, наркотиків і повій. Усі хочуть завоювати прихильність співака.

“У мене коханців більше, ніж у Елізабет Тейлор. Причому обох статей. Але мої зв’язки нічим не закінчуються. Я ніби пожираю людей і руйную їх”, зізнавався.

Наприкінці 1970‑х у гомосексуалістів і наркоманів у Сполучених Штатах Америки лікарі фіксують симптоми невідомої хвороби. Називають імунодефіцитом, що передається гомосексуалістами, чи гомосексуальним раком. 1982‑го перейменовують на синдром набутого імунодефіциту. Його викликає вірус, який передається через кров, сперму, виділення з піхви та грудне молоко. Хворіють на СНІД люди обох статей і різної сексуальної орієнтації.

Виявляють недугу і в Англії. 1987‑го принцеса Діана відкриває перше відділення для лікування ВІЛ-інфікованих у Лондоні. Того ж року Фредді Мерк’юрі отримує позитивний тест на ВІЛ. Однак не припиняє розгульного способу життя.

 Мій час обмежений. Мушу все встигнути, виправдовується. Активно записується у студії. Назбирує матеріали на три альбоми.

Приймає експериментальні ліки, але вони не допомагають. Худне. У його гримерці ставлять ліжко для відпочинку. Сірий колір шкіри й виразки ховають під товстим шаром гриму. Щоб не показувати проблем із вагою, під костюм одягає светр.

З червня 1991‑го не виходить із маєтку в західному Лондоні. Живе з партнером Джимом Гаттоном, який відмовляється залишати хворого. Він теж заражається ВІЛ. Інколи їх провідує Мері Остін.

Фредді Мерк’юрі складає заповіт. Основну частину майна та права на пісні заповідає Мері, батькам і молодшій сестрі. Значні суми зі спадку мають отримати кухар і водій.

Тіло Фредді кремують. Мері Остін ховає прах, але не розголошує, де саме. Так просив співак у заповіті.

“Маємо створити сильний центр наукових досліджень нашого народу, його історії, мови, природи України. Треба якнайшвидше формувати кафедри, лабораторії, інститути. Вони спочатку, можливо, й будуть зайняті росіянами. Але становище зміниться, бо посади в академії виборні. Скоро заявлять про себе місцеві сили”,

сказав природознавець 55-річний Володимир Вернадський, який 27 листопада 1918-го відкрив у Києві установче зібрання Української академії наук. Вісім академіків обрали його президентом установи, а секретарем став мовознавець 47-річний Агатангел Кримський

25 листопада 1974 року в долині ріки Аваш в Ефіопії французько-американська археологічна експедиція виявила скелет жінки-австралопітека, яка жила 3,2 млн років тому. Мала зріст 105 см і важила 27 кг. Вчені назвали її Люсі, бо, коли знайшли, слухали пісню Lucy in the Sky with Diamonds гурту The Beatles. Збереглося 40% скелета. Жінка загинула у 2530 років. Припускають, що потонула. Скелет зберігають у Національному музеї Ефіопії в Аддис-Абебі.

28 листопада 1807-го французька армія під керівництвом імператора 38-річного Наполеона І Бонапарта захопила столицю Королівства Португалія Лісабон. Правитель покарав португальського принца 40-річного Жуана за відмову підтримати континентальну блокаду Великої Британії. Дізнавшися про наближення французів, принц кораблями вивіз у Бразилію родину, придворних, державний архів і скарбницю. 1,5 тис. французьких вояків взяли Лісабон без бою.