У Міноборони викрили аферу з будівництвом житла для військових

У Міноборони викрили аферу з будівництвом житла для військових

Правоохоронці повідомили про підозру чиновнику Міноборони, який вимагав від фірми $1 мільйон хабаря за перемогу на тендері з будівництва житла для військових.

Як повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора, повідомлено про підозру в готуванні до вчинення шахрайства (ч. 1 ст. 14 ч. 4 ст. 190 КК України) керівнику одного з регіональних управлінь капітального будівництва Міноборони України, а також його спільнику. Вони мали намір отримати від представника підприємства $1 млн нібито під приводом укладання договору на використання земельної ділянки, що перебуває в користуванні Міноборони, для будівництва на ній житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей.  За цей хабар вони обіцяли «вирішити питання» з перемогою зазначеного підприємства в тендері, надаючи потім можливість будувати житло для військовослужбовців.

Під час обшуку у підозрюваних знайшли докази – документи, в яких заздалегідь вже було визначено переможця тендеру. Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі від 5-ти до 12-ти років з конфіскацією майна.