У Німеччині порахували, скільки ще українських біженців може прибути до країни у разі перемоги Росії

Головна Сторінка » У Німеччині порахували, скільки ще українських біженців може прибути до країни у разі перемоги Росії

У Німеччині попередили про можливе прибуття ще 10 мільйонів українських біженців у разі перемоги Росії у війні проти України.

Влада країни вважає, що за такого сценарію переважна більшість людей прямуватиме до Західної Європи, а однією з країн призначення біженців буде Німеччина. Про це повідомляє Welt am Sonntag із посиланням на представників силових структур та поінформованих парламентарів.

Зазначається, що однією з проблем є відсутність допомоги з боку США, однак німецький уряд все ще припускає, що Україна зможе утримати лінію фронту до кінця 2024 року.

У Міністерстві внутрішніх справ та поліції Німеччини заявили, що не хочуть робити жодних прогнозів щодо розвитку міграції.

Експерт з питань зовнішньої політики Християнсько-демократичного союзу Родеріх Кізеветтер заявив, що Європа несе більшу відповідальність за Україну, ніж будь-коли, а держави, які підтримують Україну, повинні значно збільшити військову допомогу, зважаючи на нерішучість США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українським біженцям дозволять залишитися в Польщі до кінця червня

“Якщо ми не змінимо нашу стратегію підтримки, то найгірший сценарій масової втечі з України і поширення війни на країни НАТО стане набагато більш імовірним. У такому випадку десять мільйонів біженців – це досить занижена цифра”, – сказав Кізеветтер, наголосивши, що, якщо ЄС не хоче, щоб кількість біженців зростала, він повинен допомогти Україні зараз.

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), з початку російської агресії з України втекли понад шість мільйонів людей. Крім того, в самій Україні є ще мільйони внутрішньо переміщених осіб.

За даними Федерального міністерства внутрішніх справ, у Німеччині наразі перебуває 1,1 мільйона громадян України, які в’їхали в країну з 2022 року.

Welt зазначає, що наразі Україна бореться з проблемами на кількох рівнях. На фронті – з нестачею солдатів та артилерійських боєприпасів, через що російська армія змогла перехопити ініціативу. З точки зору зовнішньої політики, проблемою є відсутність допомоги з боку США.

Затримка з наданням західної допомоги Україні поглиблює брак артилерії в українських військах.

Це впливає на довгострокові перспективи бойових дій, повідомляє в новому огляді Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що припинення західної допомоги, найімовірніше, призведе до остаточного краху спроможності України захищатися і стримувати російські війська.