У Німеччині пропонують мобілізувати резервістів

Головна Сторінка » У Німеччині пропонують мобілізувати резервістів

Голова комітету Бундестагу з питань оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн закликала мобілізувати 900 тисяч резервістів у Німеччині через військову загрозу з боку РФ.

За її словами, російський диктатор Володимир Путін “готує свій народ до війни і налаштовує його проти Заходу, тому ми повинні стати здатними до оборони якомога швидше”. Про це повідомляє Der Spiegel.

“Росія лише виробляє зброю. Друкуються шкільні підручники, які зображують Німеччину як агресора. Дітей молодших класів навчають поводитися зі зброєю. Усе це лякає”, – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина розгляне дозвіл Україні бити німецькою зброєю по території РФ – Пісторіус

Штрак-Циммерманн закликала “активізувати близько 900 тисяч резервістів, яких маємо в Німеччині”. Однак, за її словами, спочатку їх потрібно зареєструвати, адже Бундесвер упродовж десятиліть не реєстрував солдатів, які вийшли у відставку.

“Якби ми могли завербувати хоча б половину з них як резервістів з їхніми відповідними знаннями, це було б неймовірним надбанням”, – сказала голова Комітету.

У Німеччині резервістами вважають колишніх солдатів, які служили в Бундесвері протягом тривалого періоду часу. Однак сюди не входять колишні солдати “Народної армії НДР”, які ніколи не служили в Бундесвері після об’єднання Німеччини.

Німеччина передасть Україні новий пакет військової допомоги. До нього увійде озброєння загальною вартістю 500 млн євро.

Анонс нового пакету зробив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час свого візиту до Одеси.