У Нью-Йорку відмовилися вводити масковий режим для вакцинованих

У Нью-Йорку відмовилися вводити масковий режим для вакцинованих

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо настійно рекомендував вакцинованих від COVID людям носити маски в приміщеннях. Однак він не став продовжувати вимога про обов’язкове масочном режимі.

Про це повідомляє CNN.

“Все, що ми робимо, засноване на даних і науці, але це також засновано на стратегії. Переважною стратегічним напрямком є ​​вакцинація, тому ми вирішили, що правильним поєднанням буде зосередитися на вакцинації, продовжувати вводити все нові і нові вимоги до вакцин, і дати чітке послання, настійно рекомендуючи використовувати маски, незалежно від статусу вакцинації “, – заявив мер Нью-Йорка.

Видання зазначає, що рішення не вводити повторне вимога про масках в приміщеннях було прийнято через тиждень після того, як Центри з контролю і профілактиці захворювань США випустили нове керівництво, згідно з яким повністю вакциновані люди повинні носити маски в приміщеннях, якщо вони знаходяться в зонах “значною “або” високою “передачі коронавируса.

На сьогоднішній день всі п’ять районів Нью-Йорка знаходяться в зонах “значною” або “високою” передачі вірусу – показник, заснований на кількості випадків захворювання і кількості позитивних результатів.

Рішення мера Нью-Йорка відрізняється від рішення Вашингтона, округу Лос-Анджелес і деяких інших великих міст, які в зв’язку з поширенням “Дельта” штаму, повторно видали приписи про застосування масок.

Мер Нью-Йорка охарактеризував позицію міста як таку ж, як і позицію Центру по контролю захворювань, так як обидві вони є технічними рекомендаціями.

“Перш за все, визнайте, що ЦКЗ рекомендував (маски, – ред.), І ми рекомендуємо – ми точно дотримуємося формулювань ЦКЗ, як це зробили Нью-Джерсі і Коннектикут. Я думаю, що саме там, де нам зараз потрібно бути”, – заявив він.