Військовий РФ розповідає про втрати, відсутність боєприпасів і жахливу реальність на фронті. Також він підтверджує, що війна геноцид українського народу.
Він впевнений, що в російській армії їх просто будуть кидати на “м’ясо”, йдеться в черговому перехопленні Головного управління розвідки Міноборони України.
“Ці Збройні сили (РФ Gazeta.ua) кончена ху*та якась”, говорить загарбник.
Також він заявив, що вся війна це геноцид українського народу, в якому особисто бере участь Володимир Путін.
У Путіна в Москві стоїть армія більше, ніж на фронті з Україною. А в російський армії 3,5 тис. генералів і кожний хоче щось вкрасти.
Путін при цьому ще гірший за Сталіна.
“Всі гайки закрутив! Сталін це просто піонер у порівнянні з ним. Піонер-першокласник”, говорить окупант.
Взагалі він просто незадоволений всім, що відбувається в РФ.
“В країні просто й*баний п*здос відбувається”, каже він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вирізали всіх н**уй” окупант розповів про втрату бригади
Вони зі співбесідником обговорюють загибель керівника “вагнерівців” Євгена Пригожина і доходять висновку, що Пригожин був кращим в військовому сенсі за путніських генералів.
Також він розповів, що у російських окупантів великі проблеми з озброєнням їм доводиться воювати проти українців тільки “калашом і лопатою”.
Вони подивилися якийсь пропагандистський фільм, в якому показаний військовий побут і сама війна. Вони описані не такими, якими є насправді, підсумовує окупант.
Російські окупанти на Донеччині масово дезертирують, голодують, потребують елементарних речей. Командування не дає їм не те, що відпусток навіть не відпускає з позицій.
Тому мобілізовані росіяни просто розбігаються, поскаржився матері російський окупант у розмові, перехоплення якої опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.