У Польщі заявили, що готові пробачити РФ анексію Криму

У Польщі заявили, що готові пробачити РФ анексію Криму

Радник лідера партії “Рух Польща 2050”, експосол РП в Росії Катажина Пелчинска-Наленч заявила, що одного дня доведеться “закрити очі на окупацію Криму”, щоб росіяни “відчули своє європейське коріння”.

Вона стверджує, що чим більше росіян відчувають як їх люблять в Європі, включаючи Польщу, тим більший шанс, що одного разу вони зможуть пристосуватися і знайти своє європейське коріння.

На питання про те, чи можна полюбити РФ з Кримом і Донбасом, Пелчиньска-Наленч зазначила, що з Кримом “такий варіант імовірний”.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх із Кримом. Будьмо реалістами, нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись із Кримом не буде виходу”, – зазначила вона.

“Так само, як нам подобається Ізраїль з різними окупованими територіями. Багато подібних аналогій можна знайти. Не дай боже, я не хочу захищати анексію Криму, бо це, безумовно, була агресія, але думка, що у нас буде Росія, яка добровільно відмовиться від Криму? Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”, – додала дипломат.

Вона зауважила, що потрібно врахувати пріорітети для Польщі на даний момент.