У потягах “Інтерсіті” будуть годувати по-новому

Укрзалізниця провела повторний тендер на постачання харчів для пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Перемогла ТОВ “Понтем.УА” з пропозицією 3,63 млн грн (без ПДВ), повідомила пресслужба УЗ.

Аукціон пройшов у системі SmartTender. Участь взяли сім компаній. Серед них були найбільші автозаправки, ресторанний холдинг, мережа кав’ярень та кейтерингові компанії.

“Понтем.УА” спеціалізується на постачанні готових страв школам, дитячим садкам, лікарням і підприємствам. Її власником є литовська компанія Baltijos paslaugų grupė, кінцевий бенефіціар – Ірмантас Норкус.

Запропонована ставка виявилась вдвічі більшою за стартову ціну. Ця мінімальний гарантований платіж, який переможець конкурсу повинен щомісяця виплачувати незалежно від обсягу від загальної суми проданої їжі.

Компанія “Понтем.УА” виграла й попередній тендер Укрзалізниці у листопаді 2023 року, але тоді її конкурсну пропозицію відхилили. У неї не було документів, які б підтверджували безпечність технологічного і холодильного обладнання.

Іншого фіналіста тендеру дискваліфікували у день проведення тендеру, тому УЗ доводиться проводити відбір заново.

Переможець аукціону буде протягом наступних п’яти років забезпечувати харчування в 16 швидкісних поїздах, які є в Укрзалізниці (Hyundai Rotem, Skoda, ЕКр-1 та МПЛТ).

“Укрзалізниця зберігатиме право погоджувати асортимент і ціни на продукцію, щоб вони лишались доступними для пасажирів, а також контролюватиме якість надання послуг через зворотний зв’язок від пасажирів. Переможець торгів перед підписанням угоди додатково пройде всі безпекові перевірки”, – наголосила компанія.

У швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ зміниться харчування.

АТ “Укрзалізниця” до кінця року проведе тендер по відбору постачальника послуг із постачання продуктів харчування для пасажирів таких поїздів. Будуть враховані оновлені вимоги. Про це повідомив голова правління компанії Євген Лященко.