fbpx

У прикордонних областях можуть запровадити надзвичайний стан

У прикордонних областях можуть запровадити надзвичайний стан

Як повідомляє видання Час “Ч”, РНБО розробила різні сценарії на випадок загрози незаконного перетину українського кордону нелегальними мігрантами з території Білорусі. Серед них – введення надзвичайного стану у прикордонних областях.

Про це сказали на брифінгу за підсумками міжвідомчої наради у Луцьку, повідомили “Волинські новини”

Нараду проводили за участю голів Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської і Чернігівської облдерждаміністрацій.

“Пропрацьовані різні сценарії таких дій, навіть запровадження надзвичайного стану у прикордонних областях”, – сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Монастирський заявив, що головний план – будівництво державного кордону. На це у держбюджеті на 2022 рік планують передбачити кошти.

“Якщо ми говоримо про швидку відповідь на тих ділянках, де можлива масова присутність мігрантів, то там будуть розташовані тимчасові споруди.

Зараз триває підготовча робота, визначені місця дислокації силовиків, передбачена взаємодія з іншими підрозділами тероборони, громадськими формуваннями”, – сказав міністр.

Нараду 14 листопада у Луцьку очільники відомств провели за дорученням президента Володимира Зеленського.

Те, що зараз відбувається на польсько-білоруському кордоні, це спецоперація РФ, сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Цього тижня Монастирський вже прилітав у Волинську область. Міністр заявив про будівництво інтелектуального кордону з Росією та Білоруссю. На це планують витратити 17 млрд грн.

Джерело: Час “Ч” .