fbpx

У РФ з’явилася нова мета масованих атак по Україні – Гуменюк

Головна Сторінка » У РФ з’явилася нова мета масованих атак по Україні – Гуменюк

Росія завдала масованих ракетних атак по Україні двічі за три дні.

Найімовірніше, у ворога з’явилася нова мета. Про це заявила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в коментарі “24 каналу”.

“Вони намагаються вишукувати логістичні маршрути й логістичні центри. Але енергетику вони не залишили. У пропагандистських пабліках знову підійнявся плач про те, що під час атаки в Україні не вимикалося світло”, зауважила Гуменюк.

За її оцінками, росіяни накопичували ракетний потенціал під очікуваний контрнаступ Сил оборони України. Таким чином, окупанти намагаються продемонструвати “силу” та “потужність”, попри відсутність успіхів на полі бою. Ця тактика у ворога незмінна від початку повномасштабної війни, каже Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Каскад російських ракет по Україні: з’явилися нові подробиці нічної атаки

“Різниця лише в кількості застосованих ракет. Те, що вони використовують не 40 90, як при попередніх атаках, а вже 10 20 ракет, свідчить про те, що потенціал вже не такий потужний, але він ще є”, стверджує вона.

За словами Гуменюк, з морськими ракетами ситуація у ворога скрутна. Є деякі запаси Х-555 та Х-101, які він застосовує зі стратегічної авіації.

Водночас виробництво ракет у Росії не зупинилося, хоч і уповільнилося.

“Під час останніх обстрілів за уламками встановили, що це досить свіжовиготовлені ракети, тож виробництво в Росії триває. Окупанти зосереджують свої зусилля на різних районах України й намагаються використовувати потенціал з повітря”, підсумувала Гуменюк.

Вночі на 1 травня Росія випустила по Україні 18 ракет, 15 із них перехопили сили протиповітряної оборони, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Жодна з ракет РФ не долетіла до цілі у Києві. Їх та дрони знищили в небі над столицею, повідомили у КМВА. Водночас відомо про “прильоти” у Павлограді на Дніпропетровщині.

Generated by Feedzy