У Росії незаконно крутять у кіно “Мавку. Лісову пісню”

Головна Сторінка » У Росії незаконно крутять у кіно “Мавку. Лісову пісню”

У жодного з кінотеатрів країни-агресорки Російської Федерації немає прав на показ ані голлівудських, ані українських стрічок.

Водночас один із кінотеатрів у Росії розмістив у себе анонс українського мультфільму “Мавка. Лісова пісня”, повідомили на офіційній сторінці мультика у Facebook.

“Російський кінотеатр анонсував незаконний показ мультфільму “Брати Супермаріо в кіно” і заявив, що його буде показано перед сеансами “Мавки”. Це незаконно. Він, як і будь-який інший кінотеатр у Росії, не має дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів. Отже, “Мавка” стала частиною нової схеми тіньового прокату в Росії. Вони продають квитки на один фільм, але показують інший і називають це “досеансовим обслуговуванням”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відьмак, інопланетяни і зірка “Термінатора”: 10 серіалів, які вийдуть у червні

Там також зазначили, що такі анонси є муляжем, адже РФ не має доступу до українського мультика та прав на його дистрибуцію.

“Але для нецивілізованої країни правил та законів немає. Краде і у нас, і у Голлівуду”, резюмували творці “Мавки”.

Український повнометражний анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” став найкасовішим в історії українського кінопрокату мультфільмом.

Торік стримінговий сервіс Netflix і FILM.UA Distribution уклали договір купівлі прав на трансляцію українських фільмів.