У “Слузі народу” відреагували на заяву Арахамії про підвищений тон Зеленського і Байдена

У “Слузі народу” відреагували на заяву Арахамії про підвищений тон Зеленського і Байдена

Слова лідера фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давида Арахамії про те, що Україна “могла б шантажувати весь світ” за допомогою ядерної бомби, є “розумовими вправами” й альтернативною історією.

Про це заявив глава партії “Слуга народу» Олександр Корнієнко.

“Давид Георгійович заявив у формі “якби це могло бути, якби перші керівники країни не підписали б Будапештський меморандум, то може ми могли б…”. Це такі вправи розумові щодо того, як би могло бути. Або альтернативна історія. Я не думаю, що Давид Георгійович мав на увазі, що нам зараз слід терміново робити ядерну бомбу і шантажувати нею весь світ, як це робить Іран або КНДР”, – сказав Корнієнко.

За його словами, суть заяви Арахамії полягає в тому, що Україні не завадять додаткові гарантії безпеки на тлі подій у світі та довкола “Північного потоку-2”.

“Звичайно, Україні не завадять якісь додаткові гарантії і механізми їхнього здійснення – це важливіше”, – підкреслив нардеп.

Крім того, заступник глави фракції Євгенія Кравчук прокоментувала заяву Арахамії про розмову “на підвищених тонах” між президентом Зеленським та главою Білого дому Джо Байденом.

“А з приводу “підвищених тонів”, Давид у нас такий гарячий хлопець, тому він так подав цю оцінку. Думаю, Давид більше мав на увазі, що це буде розмова рівноправних партнерів”, – сказала депутат.