У стилі Pin-Up: “домогосподарка” Alyona Alyona представила самоіронічну пісню

Home Новини звідусіль У стилі Pin-Up: “домогосподарка” Alyona Alyona представила самоіронічну пісню

Артистка Alyona Alyona презентувала сингл “20 тонн” і кліп до нього.

Новиною про музичну прем’єру поділилася в Instagram.

“Цим кліпом я показую, як можна з добром, позитивом і любов’ю ставитися до всіх поганих коментарів від неприємних людей. Усмішка заряджає, а тепло й кохання врятують світ – я в це свято вірю”, – підписала вона ролик у мережі.

Над відеороботою працювала кліпмейкерка Анна Велосіпедова. Виконавиця постала в образі домогосподарки в стилі Pin-Up. Одягнула білу перуку. Стилісти добрали їй жовту сукню з квітковим принтом, намисто з перлів і білі рукавички.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Jerry Heil записала трек із продюсером, який працював із Мадонною і Майклом Джексоном

Реп-виконавиця Alyona Alyona вперше поділилася світлиною з коханим – блогером Денисом. На знімку артистка сидить верхи на бойфренді. Позувала в халаті з леопардовим принтом і чорному комплекті спіднього.