У Сумах зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару: показали кадри руйнувань

Головна Сторінка » У Сумах зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару: показали кадри руйнувань

У Сумах зросла кількість травмованих внаслідок російського ракетного удару 29 липня.

До лікувальних закладів за медичною допомогою звернулося 17 пацієнтів. Про це повідомили у Сумській міськраді.

Троє людей перебувають на стаціонарному лікуванні у стані середньої тяжкості. На цей час відомо про одну загиблу людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія вночі вдарила авіабомбами по Зміїному: в ЗСУ повідомили подробиці

“На місці проходить обстеження зруйнованого майна та демонтаж пошкоджених конструкцій. Працюють рятувальники та спецтехніка”, ‒ йдеться у повідомленні.

Рятувальники всю ніч ліквідовували наслідки російського ракетного удару. Чотириповерхова будівля навчального закладу, по якому вдарила ракета, зазнала значних руйнувань, повідомили у пресслужбі ДСНС України.

Рятувальники демонтували пошкоджені конструкції та загасили пожежу, яка там виникла після влучання. Тривали пошукові роботи.

“Уже 30 липня о 03:04 пожежу, яка охопили значну площу вдалось ліквідувати. На місці події працювало 42 чоловіка особового складу та 10 одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Аварійні роботи продовжуються”, ‒ йдеться у повідомленні.

Російські терористи ввечері 29 липня завдали ракетного удару по місту Суми. Ворожа ракета влучила по закладу освіти. Відомо про щонайменше одну загиблу людину.

Внаслідок вибуху зруйновано один з корпусів навчального закладу. Постраждали також сусідні будинки: там вибито вікна. Пошкоджено й розташований неподалік православний храм. Місцеві жителі повідомляють, що вибух у Сумах пролунав до сигналу повітряної тривоги.