fbpx

У Зеленського розповіли про перебіг переговорів із Росією

У Зеленського розповіли про перебіг переговорів із Росією

Переговори між Україною та Росією на рівні делегацій поки на паузі.

Працює лише гуманітарна підсекції, яка пов’язана з обміном полоненими, гуманітарними коридорами та евакуацією із зони бойових дій українців. Про це повідомив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк в інтерв’ю “Бабель”.

“У тому, що стосується політико-дипломатичної секції, немає сенсу (проводити переговори. – Gazeta.ua). Тому що тривають інтенсивні бої на сході країни. Росія ставить на те, що за рахунок суттєвої кількісної переваги зможе отримати якусь тактичну військову перемогу. Немає сенсу з таким суперником вести переговори, бо він нераціонально буде відповідати на всі зустрічні пропозиції”, – зазначив він.

Його запитали, чи є в гуманітарній частині посередництво російського підсанкційного олігарха Романа Абрамовича.

“Роман Абрамович не є членом делегації, він є медіатором. Відповідно, його участь присутня лише як медіація. Він не є членом делегації ні з одного боку, ні з іншого. Моє ставлення до нього просто нейтральне. Є людина, яка займається медіацією, встановленням якихось коридорів, можливостей переговорного процесу – не більше”, – пояснив він.

Мирний договір із Російською Федерацію в сьогоднішніх умовах є “безперспективним і неможливим”. Негайне припинення вогню означатиме, що частина території України залишиться окупованою, заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

Війна, яку веде РФ проти України, може закінчитися найближчим часом. Однак для цього треба “внутрішній розрив” у самій країні-агресорці, переконаний Подоляк.