fbpx

Данілов розповів, як може звільнятися Крим

Данілов розповів, як може звільнятися Крим

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, заявив на “Радіо Свобода”, що Україна буде звільняти Крим від російських загарбників за необхідності, використовуючи несподівані методи. Він прокоментував слова міністра оборони Олексія Резнікова про те, що Україна може звільнити Крим без бою, зауваживши, що це буде здійснено таким чином, який вважатиме за необхідне на час прийняття рішень.

Він також заявив, що Україна може використовувати “трохи інші засоби” при необхідності і ні в кого не збирається запитувати дозволу. Данілов назвав вибухи в Криму “знаком згори” для росіян, додавши, що люди мають розуміти, що їм потрібно якомога швидше забиратися з півострова.

Міністр оборони Олексій Резніков раніше заявив, що Україна може звільнити Крим без бою, а суто військовий контрнаступ не розглядається. Він зазначив, що у Києві говорять про військово-політичне звільнення Криму, а метою контрнаступу Збройних сил України має бути ізоляція Кримського півострова, що стане вирішальним полем бою у цій війні.

Генерал-лейтенант США у відставці, колишній командувач армією США в Європі Бен Годжес висловив думку, що після звільнення Криму буде звільнено і Донбас.

Generated by Feedzy