Україна може перезавантажити цю війну – сенатор Грем

Україна може перезавантажити цю війну – сенатор Грем

Завдяки суттєвій американській допомозі Україна зможе відновити військовий імпульс на полі бою вже цього літа.

У Києва з’явився реальний шанс перезавантажити цю війну, заявив американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем, повідомляє Politico.

“У нас є шанс перезавантажити цю війну тепер, коли США надають значну допомогу Україні, включно з новим пакетом військової допомоги на 225 млн, про який президент Джо Байден оголосив 7 червня. Ми або будемо допомагати Україні, або ні. Настав час дати їм F-16. Дозволити керувати літаками та далекобійною артилерією, щоб вражати цілі всередині Росії. Переслідуйте активи Володимира Путіна, де б вони не були, по всьому світу. Переходьте в наступ”, – закликав сенатор.

Він сподівається, що Україна відновить військовий імпульс влітку. Грем розкритикував те, наскільки повільними та нерішучими були США у наданні підтримки Києву.

“Але якби ми взялися за активи, якими володіє Путін по всьому світу, забрали б його гроші, вкрадені у російського народу, і допомогли б жертвам в Україні. Думаю, це багато зробило б для припинення цієї війни”, – додав політик.

Загальні бойові втрати російських окупантів на 10 червня склали 519 750 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1190 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.