Україна не переможе Росію на полі бою – представник ГУР

Україна не переможе Росію на полі бою – представник ГУР

Україна не зможе здобути перемогу над Росією на полі бою.

Навіть якби ЗСУ змогли відкинути російські війська назад до кордонів, це не зупинило б війни. Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скибіцький, повідомляє The Economist.

Він вважає, що такі війни можуть закінчитись лише договорами. Обидві сторони виборюють “вигідну позицію” перед потенційними переговорами.

“Змістовні переговори можуть розпочатися не раніше другої половини 2025 року. На той час Росія зіткнеться із серйозними “зустрічними вітрами”, – зазначив представник ГУР МО України.

За його словами, російські військові виробничі потужності зросли, але досягнуто плато на початок 2026 року через брак матеріалів та інженерів. Зрештою обидві сторони можуть залишитися без зброї.

Міністр оборони країни-агресорки Російської Федерації Сергій Шойгу заявив, що РФ “готова до політичних дискусій” про “постконфліктне врегулювання щодо України” та “подальшого співіснування із Заходом”.

Про це Шойгу сказав на Пекінському Сяншаньському форумі, повідомили російські ЗМІ.

Шойгу цинічно закликав “об’єднати зусилля всіх зацікавлених країн”, щоб сформувати “справедливий, багатополярний світопорядок і оновити архітектуру міжнародної безпеки”.