fbpx

Генерал Міллі сумнівається у перемозі України в цьому році

Генерал Міллі сумнівається у перемозі України в цьому році

Ймовірно, ні українці, ні росіяни не здобудуть перемоги цього року. У порівнянні з минулим роком, збройні сили України значно покращили свої можливості для наступу та оборони, повідомив генерал Марк Міллі, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США у своєму інтерв’ю Foreign Affairs.

Він заявив, що Україна готова до атаки або захисту, але успіх її контрнаступу – це питання ймовірностей. За допомогою своїх західних партнерів, Україна оснастила та підготувала озброєннями приблизно дев’яти бригад, включаючи бронетанкові. Міллі не зберігав оптимізму щодо успіху українського контрнаступу, але припускав будь-який з можливих варіантів – від повного обвалення російської оборони до часткового або обмеженого успіху, а також можливість невдачі.

Сполучені Штати Америки знають, що Україна готується до наступу у наступні тижні. У той же час, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що плани Росії вже зазнали поразки, і успіх на полі бою може бути найкращим та можливо найшвидшим шляхом до перемовин, які принесуть справедливий та стійкий мир.

Generated by Feedzy