fbpx

Україна вдарила новими санкціями по РФ: хто у списку

Україна вдарила новими санкціями по РФ: хто у списку

У неділю, 19 лютого, Україна запровадила санкції проти Московської біржі та російських банкірів.

До списку потрапили члени наглядових рад та заступники керівників російських банківських установ. Загалом у списку санкцій 333 особи. Відповідний указ Володимира Зеленського, яким він увів у дію рішення РНБО, опубліковано на сайті президента.

Обмеження вводяться проти російських банкірів терміном десять років.

Крім того, Зеленський доручив Кабміну, СБУ та НБУ забезпечити реалізацію та моніторинг ефективності санкцій.

Разом з тим, Міністерство закордонних справ України має проінформувати країни ЄС, США та інших держав про застосування санкцій та поставити перед ними питання про введення аналогічних обмежувальних заходів.

Європейська комісія запропонувала до схвалення державами-членами десятий пакет санкцій проти країни-агресорки Російської Федерації через вторгнення в Україну.

Санкції стосуватимуться заборону на експорт до РФ критичних технологій і промислових товарів і російських пропагандистів. Про це заявила президенка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Йдеться про товари, які РФ не зможе замістити поставками з інших країн: електроніку, спеціальні транспортні засоби, частини машин, запчастини для вантажівок і літаків, товари для будівельного сектора, які можуть застосовуватись російськими військовими.

Generated by Feedzy