Україна вперше й востаннє обіграла Францію

Головна Сторінка » Україна вперше й востаннє обіграла Францію

15 листопада 2013 року збірна України зіграла найпам’ятніший стиковий матч за право поїхати на Кубок світу-2014. У Києві наша команда приймала збірну Франції. У своїх групах відбору Україна і Франція посіли другі місця й зійшлися у стиковій дуелі за право поїхати на Кубок світу в Бразилію.

Перший матч у Києві ми виграли 2:0. На 62 хвилині Роман Зозуля поборовся за м’яч біля лінії ауту, розіграв швидку комбінацію із Степаненком і Едмаром, вийшов сам на сам із Льорісом і пробив голкіпера сильним ударом упритул 1:0. На 80 хвилині Зозуля втік від Кошельни, але Лоран вставив ногу в момент замаху й звалив Романа на землю. Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко 2:0.

Згодом Роман Безус розігнав красиву атаку, коли троє українців виходили на одного захисника, але замість віддати на Селезньова, Безус покотив на Ярмоленка й цей пас перехопив оборонець.

За 4 дні Франція взяла переконливий реванш 3:0. Не обійшлося без суддівської помилки, коли арбітр вигнав з поля Хачеріді за нібито фол проти Франка Рібері. Це була остання невдала спроба України пройти стикові матчі. Наступного разу наша команда здолала Словенію у відборі до Євро-2016.