Україна замовила дрони у Німеччини: що про них відомо

Україна замовила дрони у Німеччини: що про них відомо

Україна замовила у німецької компанії 300 розвідувальних безпілотників.

Також 100 штук замовив спецпідрозділ морської піхоти США. Про це повідомила мюнхенська компанія Quantum Systems, про яку пише Handelsblatt.

Спецпідрозділ морської піхоти США хоче в майбутньому використовувати дрони від Quantum Systems для розвідувальних місій.

Міністерство оборони США уклало контракт на суму $20 млн, про що міністерство нещодавно оголосило. Планується поставити 100 дронів Vector.

Керівник компанії Флоріан Сейбель заявив, що спецпідрозділ може використовувати їх для дослідження місцевості вночі з гумового човна.

Пентагон тестує ці безпілотники протягом кількох останніх місяців. Сейбель сподівається знайти більше покупців безпілотників у збройних силах США та за їх межами.

Також повідомляється, що Україна також замовила у компанії 300 розвідувальних безпілотників. Однак видання не уточнило, йдеться про безпілотників Vector чи ні.

Також не зрозуміло, коли їх зможуть виготовити та поставити Збройним силам України.

Що відомо про Vector

У зібраному вигляді БПЛА має розмах крила 2,8 м, запускається з руки.

Він обладнаний електрооптичним та інфрачервоним сенсорами, що, зі свого боку, дозволяє виявляти ворожі цілі. Міцна конструкція безпілотника нівелює вплив погодних факторів.

Швидкість до 72 км/год, а тривалість польоту 120 хвилин. Vector здатний у режимі реального часу транслювати відео на наземні станції.

Сполучені Штати Америки оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $300 млн.

Про це на брифінгу у Вашингтоні заявив координатор Ради національної безпеки Адміністрації президента США Джон Кірбі. Також про пакет допомоги повідомив сайт американського Міністерства оборони.

У нього, крім снарядів для реактивних артилерійських систем HIMARS і зенітно-ракетних комплексів Patriot, увійшли авіаційні ракети Zuni і додаткові ЗРК Avenger.