Українців попередили про зростання захворюваності на Covid-19

Українців попередили про зростання захворюваності на Covid-19

Інфекція Covid-19 перейшла до категорії сезонних захворювань.

Водночас пік зростання захворюваності на грип та Covid-19 може припасти на жовтень, йдеться в недавній заяві головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна. Коронавірус в Україні лікуватимуть тепер нарівні з грипом та іншими сезонними респіраторними інфекціями, повідомив Центр громадського здоров’я.

“Зростання ми очікуємо, починаючи із 40-го тижня цього року, тобто це, по суті, з початку жовтня”, сказав Кузін.

Захворювання на коронавірус продовжують реєструвати. Протягом тижня у вересні зареєстрували понад 1,2 тис. випадків. Серед них близько 200 пацієнтів люди, старше 50 років, яких госпіталізували. Ще семеро людей померли внаслідок інфікування.

“В Україні протягом останнього року було зареєстровано близько 6 млн випадків інфекційних захворювань, 98% з яких грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, зокрема Covid-19”, йдеться у повідомленні.

Цієї осені кожен українець має зробити щеплення проти грипу та Covid-19.

Ймовірно, коронавірус, грип і респіраторно-синцитіальний вірус (RSV), знову спалахнуть. Але достеменно не відомо, коли і якої шкоди вони завдадуть

Фахівці сподіваються, що широке використання вакцин проти грипу, Covid-19 і RSV зможе запобігти ще одній тридемії захворювань восени.