Українців порадували прогнозом на вихідні

Шевченківськими днями в Україні буде суха погода з підвищеним атмосферним тиском.

У суботу прогнозують холод, вдень +2…6°С. Лише на заході буде +7…11°С, повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

“На наступному тижні побільшає опадів, а оскільки температура повітря залишатиметься переважно низькою, то й дощ переходитиме подекуди в мокрий сніг. Рання весна не одразу віддає усе, чого ми так нетерпляче чекали цілу зиму, як цілу вічність – бо сонце, справжнє тепло, зелене квітуче море природи навкруги не в один момент розкриваються. Але саме рання весна подарувала українцям їхню найголовнішу людину, яка відкрила всім очі і вмить дала зрозуміти, що наша земля й люди такі прекрасні”, – написала вона.

У неділю, 10 березня, потепліє до +5…10°С, в західній частині та на Вінниччині до +7…14°С. Хіба що на сході ще втримається холодна погода з температурою повітря +2…4°С.

У Києві в суботу та неділю опадів не очікується.

Субота буде холоднішою, +2…4°С, у неділю стане трохи тепліше, передбачається +5…8°С.

8 березня в більшості областей буде сонячно та сухо, тому зустрічі, принаймні короткочасні, планувати можна на вулиці, буде красива погода. Не сваріться через доцільність календарного дня, погуляйте на сонечку, розгребіть у ботанічному саду чи парку, чи на городі минуле листя і усміхніться скромній зеленій новій травичці. Антициклональний характер погоди зумовить не лише відсутність опадів, яскраве сонечко, але ще й слабкий вітер, писала учора Діденко.